Hallo Sportvrienden.
we zijn gestart met de voorbereidingen van onze jaarlijkse veiling...
Wil Je als schenker nog extra aanvullende gegevens bij zijn geschonken bon hebben staan kan dat natuurlijk..
gewoon even sturen en we zorgen dat het geplaatst wordt...
BVD..Team Duivenmarktplaats.

info@duivenmarktplaats.nl

Hier een overzicht van de geschonken bonnen tbv veiling duivenmarktplaats 2021
 (Bannertje Bonnetje)
De veiling zal starten op vrijdag 17 september 2021 om 12:00 uur.

Eindtijden in meerdere delen op dinsdag 5 oktober 2021: Zie lijst.
Schenkers Hartelijk dank voor de steun en het vertrouwen aan DMP..

info@duivenmarktplaats.nl

Indien er geen schenking bij staat hebben wij deze informatie nog niet ontvangen. (Groen gemaakte bonnen)
LAATSTE UPDATE 17-9-2021, 10:30 uur

 

DMP START: 17 september 2021, 12:00 uur  
Pagina 1 Bon 1 t/m 40: Eindtijd: 05-10-2021, 20:00 uur  
     
Bonnr: Schenker: Schenking:
1 Roy Abels - Puth Laat jong 2021 
2 Nick van Adrichem - Emmeloord 2 jongen 2022
3 Combinatie Anders - Boskoop Jonge duif 2022
4 Dooitze van den Berg - Lemmer Late 2021
5 Comb Beverdam - Nieuwlande Jonge duif 2022
6 Biesmans-Rabe in Belgie en Rabe-Biesmans in Duitsland Zomerjong 2021
7 Arjon Bleeker - 't Veld Jong 2022
8 Mark Bugajski - Middelburg Kop ei, of jong 2022
9 Albert Bartelink - Oldenzaal NL21-1598176 V
10 Danny v Bruchem - Ammerzoden Showpostduif 
11 Lucie van Es kweekstation - Spaubeek Jong 2021
12 Huub Hermans - Born Kop eitjes 2022
13 Gerrit Jeurissen - Geleen Jonge duif 2022
14 Erik Kruijt - Alkmaar Jonge duif 2022
15 Rudy Peeters - Den Bosch Jonge duif 2022
16 Pigeon Loft Didam - Didam Jonge duif 2022
17 Noud van Buul - Knegsel Jonge duif 2022
18 Jacky Daenen - Maastricht NL21-1385734 M
19 T Dijk en Zoon - Alblasserdam Jonge duif 2022
20 André Karsten - Nordhorn (D) Jonge duif 2022
21 Jacob Draaisma / Rypster Kweekhok - Dronrijp Laat jong 2021
22 Jeroen Eektimmerman - Raalte Zomerjong 2021
23 Antoine en Wessel vd Engel - Ijsselstein Jonge duif 2022
24 Comb. Bruls-de Laat - Venray Koppel late 2021
25 Arjan van Gent, West-Knollendam 2 of 6 2022
26 Gert Cirkel Witte duiven - Nieuwegein (Bon 1/2) NL21-1019163 
27 Gert Cirkel Witte duiven - Nieuwegein (Bon 2/2) NL21-1019161
28 Ton & Marc Gielen - Maasbree  
29 Comb v/d Goorbergh-Couwenberg - Breda Jonge duif 2022
30 Piet Bosschaart - Rotterdam Jonge duif 2022
31 Ton Mengerink - Assendelft Jonge duif 2022
32 Hatty en Adriaan Roest - Tijnje Keuze
33 Jonny Koetze - Utrecht Jonge duif 2022
34 Gebr Simons (Duivenkweekcentrum Limburg)  
35 Stichelbaut Pigeons - Kruishoutem (B) Jong 2022
36 Maurice Laban - Oud-Beijerland Kopp eitjes 2022
37 Piet Rol - Amsterdam (bon 1/4) NL21-1073240
38 Piet Rol - Amsterdam (bon 2/4) NL21-1073241
39 Piet Rol - Amsterdam (bon 3/4) NL21-1073238
40 Piet Rol - Amsterdam (bon 4/4) NL21-1073239

 

DMP START: 17 september 2021, 12:00 uur  
Pagina 2 Bon 41 t/m 80: Eindtijd: 05-10-2021, 20:30 uur  
     
Bonnr: Schenker: Schenking:
41 Johan Bol - Nieuwerkerk aan den Ijssel NL21-7054664 M
42 Ed Bos - Beverwijk Jong 2022
43 Combi van Heteren - Doetinchem 2 jong 2022
44 Bennie Suk Mellies - Tweede Exloërmond Jonge duif 2022
45 Gerard Kok - Ijsselmuiden Duivin 2021
46 Jaap Murre - Yerseke Laat jong 2021
47 Henk v/d Linden - Almere Jonge duif 2022
48 Wim en Benno Klomp - IJsselstein (Utr) Koppel jongen 2022
49 Jan Straver - Rotterdam  
50 Piet Peperkamp - Zetten Jonge duif 2022
51 Comb Schoemaker - Vriezenveen Jonge duif 2022
52 Han en Jordy Hoekstra - Alkmaar Jonge duif 2022
53 Leon Schaap - Elst zomerjong 2021
54 Ron van der Noort - Westzaan (Bon 1/2) NL21-1084568M
55 Ron van der Noort - Westzaan (Bon 2/2) NL21-1084555V
56 Hans Schuttelaar - Velden Jong 2022
57 Alfred Strijker - Nieuw-Dordrecht (Bon 1/2) Jong 2022 (1)
58 Alfred Strijker - Nieuw-Dordrecht (Bon 2/2) Jong 2022 (2)
59 Johan Makkinga Fondduiven - Ommen Jong 2022 3e ronde
60 Richard van Rossum - Wageningen Keuze duif 2021 of 22
61 Mark Tiemessen - Vorden Jong 2022
62 Cor Jacobs - Heinsberg Jong 2022
63 Gerrit Slots - Almelo 2 laatjes 2021
64 Combi PTT - Zoeterwoude Jonge duif 2022
65 Jan Vorselen - Thorn NL21-1368491
66 Henny Jansen - Arnhem  
67 Roy Vos - Almere Jonge duif 2022
68 Brandy Snoeijink - Westerhaar  
69 Gerard Oegema - Hardegarijp 2 koppels eitjes 22
70 Gerrit Vroomen (Animalworld) - Eindhoven (Bon 1/2) Jong 2022 Progr.
71 Gerrit Vroomen (Animalworld) - Eindhoven (Bon 2/2) Jong 2022 Marathon
72 Karel Rudolph  Kweekcentrum - Wijchen (Bon 1/2) NL21-1012699
73 Karel Rudolph  Kweekcentrum - Wijchen (Bon 2/2) NL17-1123048 V
74 De Kempe-Comendador - Eeklo (B) V 2021 / laatje 
75 Combi Stitzinger-Janssen - Maastricht Jonge duif 2022
76 Willie Bronkhorst - Stokkum Jonge duif 2022
77 Comb van Breugel - Vught Koppel jongen 2022
78 Golden Heremans Collection De Ruijter - Baarn  (Bon 1/3) NL21-4600695
79 Golden Heremans Collection De Ruijter - Baarn (Bon 2/3) NL21-4600655
80 Golden Bulck Collection - De Ruijter - Baarn  (Bon 3/3) NL21-4600817

 

   
   
DMP START: 17 september 2021, 12:00 uur  
Pagina 3 Bon 81 t/m 120: Eindtijd: 05-10-2021, 21:00 uur  
     
Bonnr: Schenker: Schenking:
81 Piet van Hoolwerff (Dutch Day Racers) - Uitgeest (Bon 1/2) Jonge duif 2022 (1)
82 Piet van Hoolwerff (Dutch Day Racers) - Uitgeest (Bon 2/2) Jonge duif 2022 (2)
83 Jeroen Blok - Enkhuizen Zomerjong 2021
84 Coen Brugman - Luttelgeest  
85 Paul Aalbrechts Twente Patre Pigeons - Denekamp Jong 2021
86 Kees van Binsbergen - Ochten NL21-1020982
87 Kees van Binsbergen - Ochten NL21-1020983
88 Math Claessen - Geleen Laat jong 2021
89 Fonger Ringnalda - Lemmer 2 jongen 2021
90 Frans Hummelink - Vorden Jong 2022
91 Jan van Keulen - Asten Kopp eitjes 2022
92 Gebr Kruisweg - Steenwijk Late 2021
93 Combi van Rooij-Ouwens - Megen Jonge duif 2022
94 Hans en Eelco de Ruig - Oudebildtzijl Jonge duif 2022
95 Ton Buyzen - Hoogerheide Late 2021
96 Kweekcentrum De Walden - Twijzelerheide Jonge duif 2022
97 Willem Dijkstra - Oosterwolde Jong 2022
98 Henri en Wouter Diks - 't Goy (Bon 1/2) NL21-1041920 M
99 Henri en Wouter Diks - 't Goy (Bon 2/2) NL21-1041934 V
100 Johan Engels - Kessel Late 2021 uitz.
101 K. Post en Zn - Kampen  
102 François Franse - Kwadendamme Kop jongen 2022
103 Wim Gielen - Breda Jonge duif 2022
104 Bas Giltay Lowlands loft - Spijk  
105 Leo Gommans - Ysselsteyn (L) Late 2021
106 Henk van 't Goor - 't Harde NL21-1726374
107 Eddy Den Haese en Dochters - Balegem (B) BE21-4222108 M
108 Gertjan van Houten - Ijsselstein (Utr) 2 jongen 2022
109 Pie Schepers - Stein 2 jong 2021
110 Karel Pierik - Hengelo (Bon 1/2) Jellema 2022
111 Karel Pierik - Hengelo (Bon 2/2) Jellema 2022
112 Arnold Kok - IJsselmuiden NL21-1742490
113 Combi Paap en Paap - Zandvoort Jong 2022
114 Tom Jacobs - Heerlen  
115 C. Maas en Zoon - Zutphen  
116 Jan v/d Putten - Handel NL21-1329575M
117 Richard Kniest Breeding Loft Twente - Borne Jonge duif 2022
118 Eric-Jan Nous - Lage Zwaluwe 2 jongen 2022
119 Jan Mevissen - Schinnen NL21-1378047 V
120 Bennie Kuipers - Geesteren NL21-1607940
 
DMP START: 17 september 2021, 12:00 uur  
Pagina 4 Bon 121 t/m 160: Eindtijd: 05-10-2021, 21:30 uur  
     
Bonnr: Schenker: Schenking:
121 Gebr Keekstra - Dokkum Jong of eitjes 2022
122 Fam H. van Zuijlen - Rosmalen Jonge duif 2022
123 Harry Hendriks - Vinkeveen Zomerjong 2021
124 André Siegerink - Haaksbergen 2 jongen 2022 io
125 Peter Spiljard - Waalwijk Keuze
126 Robin van Leuven - Berlaar (B) BE21-6036456 V
127 Bertus Timmer - Dodewaard NL20-1736449M
128 Eugene Timmermans - Valkenswaard 21-228 of 21-229
129 Johannes de Jong - Holwerd Jong 2022
130 B Martens en Zoon - Elsloo NL21-1374960 V
131 Ludo Vaganee - Sint-Katelijne-Waver (B) B21-6050267V
132 Koos van Popering - Bruinisse Jong 2022
133 Reijer Stoffelsen - Nieuwleusen Zomerjong 2021
134 Marco Meijer - Sint-Philipsland Jong 2022
135 Joep van den Veerdonk - Den Dungen Jonge duif 2022
136 Team van Ingen - Leerdam 2 jongen 2022 uitz!
137 Schravendijk & Dochters - Den Haag  
138 Danny Verhulst - Moerbeke (B) Jong 2022
139 Marlies de Nijs (New Generations Pigeons) - Eerbeek NL21-1628280M
140 Piet Visser - Enschede 2 jongen 2022
141 Comb Schellekens-Wouters - Riel Kop eieren 2022
142 Wim Weerink - Wierden  
143 John van Opdorp - Hoogerheide Late Zwiers 21
144 Mario Wijnen - Panningen (Bon 1/4) Marathon Kop jong 2022
145 Mario Wijnen - Panningen (Bon 2/4) Marathon Kop jong 2022
146 Mario Wijnen - Panningen (Bon 3/4) Dagfond Kop jong 2022
147 Mario Wijnen - Panningen (Bon 4/4) Dagfond Kop jong 2022
148 Team von Oy - Greven (D) 2 jongen 2022
149 Bertram van Zuiden - Swifterbant Jong 2021
150 Egbert Pleijter - Doornspijk  
151 Louis van Zuijlen - Rosmalen  
152 Wim van Es - Oud-Beijerland NL21-1169083 V
153 Jan de Jonge - Veenoord Jong 2022
154 Klaas Heide - Staphorst  
155 Eric Jordens - Velp Jong 2022 3e ronde
156 Gerard Jochemsen - Ede Koppel late 2021
157 Wim Willemsen - Hengelo (OV) Jong 2022
158 Jan Schmitz - Stein Kopp late 2021
159 Gebr. Van Oort - Klaaswaal (Bon 1/2) Jong 2021 (1)
160 Gebr. Van Oort - Klaaswaal (Bon 2/2) Jong 2021 (2)
 
   
 

 

DMP START: 17 september 2021, 12:00 uur  
Pagina 5 Bon 161 t/m 200: Eindtijd: 05-10-2021, 22:00 uur  
     
Bonnr: Schenker: Schenking:
161 Comb van Kleef-Hol - Geldermalsen Laat jong 2021
162 Thomas Wenker - Reken (D) DV01740-21-1492
163 Suzan Kempenaar - Kollummerzwaag 2 jongen 2022
164 S & A Deckers - Meers Kop jongen 2022
165 Anneke & Pierre Faes - Baarn (Bon 1/3) Jong 2022 (1)
166 Anneke & Pierre Faes - Baarn (Bon 2/3) Jong 2022 (2)
167 Anneke & Pierre Faes - Baarn (Bon 3/3) Jong 2022 (3)
168 Chris Paauwe - Kruiningen Laat jong 2021
169 Cor en Ina Drost - Achterberg NL21-1030932
170 Berth Knaven - Didam Jong 2022
171 Herman Beltman - Rijssen Laat jong 2021
172 Gert den Houdijker - Hekendorp Jonge duif 2022
173 De Ruy - Galazka - Zwalm (B) BE21-4031962 V
174 Jan en Peter van der Haar - Staphorst Jonge duif 2022
175 Henri Pander - Balk Jonge duif 2022
176 Comb. Zwiep-Kikkert - Hoogeveen Jonge duif 2022
177 Peter Pennekamp - Westervoort Jonge duif 2022
178 Harrie Pollaerts - Helvoirt Jong 2021 of 2022
179 Richard v.d. Haterd - Oss Jonge duif 2022
180 Combi Koolen - Erp Laat jong 2021
181    
182    
183    
184    
185